Analýza stavby těla

Informace by měly být důležité pro každého, kdo chce mít
základní přehled o stavu a potřebách svého organismu.
Analýzu vygenerujeme přímo Vám individuálně podle
Vaší váhy, výšky, věku a typu postavy.

Centrum hubnutí s trvalými výsledky

Z analýzy se dozvíme:

  • zda nám nehrozí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou, případně z velmi nízké hmotnosti
  • jak případné riziko omezit na minimum
  • tzv. Proteinový faktor – úprava jídelníčku dle tohoto údaje nám zajistí, aby naše tělo efektivně spalovalo tuky a abychom si dlouhodobě udrželi optimální váhu a kondici
  • hodnotu našeho klidového metabolismu - pokud budeme z jídla přijímat více kalorií než spálíme - bude se naše váha nevyhnutelně zvyšovat, pokud to bude méně, budeme hubnout a pokud to bude zhruba na stejné úrovni, tak si váhu udržíme. Toto je druhá důležitá hodnota udávající, jak by měl být nastaven náš jídelníček
  • úroveň rizika metabolického syndromu a jak toto riziko omezit na minimum

V rámci analýzy zároveň získáte tipy na zlepšení jídelníčku tak, aby Váš metabolismus fungoval lépe, efektivně spaloval přebytečnou energii a neukládal ji v podobě tuků a také Vám můžeme poradit, jak dosáhnout trvalých výsledků při redukci hmotnosti a tvarování postavy.

Odkaz na tyto stránky je neveřejný a dostat se k němu lze jen díky doporučení. Pokud čtete tento text je to pravděpodobně díky tomu, že si na Vás někdo vzpomněl a věnoval Vám možnost získat tuto Analýzu v ceně 500,- Kč zdarma. Analýzy vyžádané přes níže uvedený dotazník jsou ZDARMA – nic tedy neplatíte ani za vypracování ani za zaslání.

Pro získání vyplňte prosím náš dotazník. Po zpracování Vám na Vámi uvedený email zašleme zhruba 4-stránkovou Analýzu stavby těla v elektronické podobě.

 

   
*
*
*
*
*
 
*
*
*
*
 
 

Pole označená hvězdičkou * musí být vyplněna.

V případě jakýchkoli dotazů mě můžete kontaktovat:

Jméno Marcela Příjmení Šťastná
E-mail marcela.stastna14@seznam.cz Telefon 775655652