Výsledky hubnutí

Eva G. - „Miluji, když se mě přátelé ptají, „Co se stalo s tvým břichem?“

Výsledky našich klientů

Před: 98 kg
Po: 58 kg
Celkem: -40 kg

Byla zvyklá protancovat celé noci. Mohla hodiny běhat po basketbalovém hřišti, aniž by se unavila. Ale když se stala matkou, všechno se změnilo. Přibrala, začala být unavená a neustále bez nálady. Roky Eva snila o snížení váhy a znovuzískání života plného aktivit, které tolik milovala.

„Ačkoliv mě diety již v minulosti zklamaly“, říká Eva, „chytla jsem se šance zkusit tento program redukce váhy, o kterém mi řekla moje kamarádka“. Přesně jak doufala, tento program změnil všechno.

„Teď když jsem někde s mojí dcerou, lidé si myslí, že jsme sestry! Ztratila jsem 40 kg a přešla z velikosti 48 na velikost 38-40", vykřikuje Eva a dodává: „Moje manželství se zlepšilo, opět mě baví nakupovat oblečení a zase jsem schopna protancovat celou noc! Nikdy jsem si nemyslela, že se po dětech budu cítit a vypadat tak skvěle!“

Marie, Jihlava, 45 let

Výsledky našich klientů

Za 6 měsíců jsem zhubla 19 kg. Už za první týden jsem měla obrovský přísun energie. Předtím jsem byla večer vždy vyčerpaná a chodívala jsem spát velmi brzy, ráno se mi nechtělo vstávat. Moji přátelé jsou teď překvapeni, že neodcházím spát už v 9 hodin večer, dokonce že vydržím déle než oni! Asi za měsíc odezněly moje chronické trávící problémy, přestaly mě bolet záda a nohy, které mě trápily během dne.

Celkově se tedy můj život mění k lepšímu a cítím se opravdu dobře! .. a stále hubnu, momentálně mám 69 kg a mám cíl zhubnout ještě další 3 kg. Díky tomuto programu nejen hubnu bez hladovění, ale hlavně mám více energie na práci, rodinu a vůbec na vše ostatní. Mohu tak žít mnohem aktivněji!

Pokračovat k programu na hubnutí

David, Praha, 57 let

Výsledky našich klientů

Od chvíle co jsem začal s tímto programem, jsem zhubl skoro 40 kg, snížila se mi hladina cukru, bolesti kloubů jsou minimální a mám více energie.

Už nekolabuji, vrátila se mi energie a vitalita do života a mohl jsem začít znovu pracovat. Při mé poslední návštěvě u lékaře mi byl měřen tlak a lékař konstatoval, že je v normálu a mám ho jako třicátník (ve skutečnosti je mi 57 let). Neříkám, že mě tento program uzdravil, jen chci jednoduše říct… Když dáte tělu správné živiny, tělo je schopno se uzdravovat samo. Můj krevní tlak je v normálu, má cukrovka je pod kontrolou bez léků.

Opět se cítím báječně – mimochodem mnoho mých přátel mi říká, jak dobře teď vypadám!

Zuzana S. - „Dostala jsem se z velikosti 52 na velikost 42“

Výsledky našich klientů

Před: 122,5 kg
Po: 72,5 kg
Celkem: -50 kg

Její problémy s váhou začaly po dvou dětech a závažné operaci. Poté se roky potýkala s neustálým přibýváním na váze a různými dietami s jo-jo efektem. Nenáviděla nakupování oblečení a odmítala se prohlížet v zrcadle. Stav a situaci ještě zhoršovaly migrény a bolesti nohou, kyčlí a kloubů.

Zuzana cítila notnou dávku skepse, když začala s programem trvalé redukce váhy, ale brzy ji přesvědčily výsledky, kterých dosáhla. „Neuvěřitelná energie, kterou jsem cítila od prvního dne, byla tím klíčem“, vzpomíná Zuzana. Ostatní redukční programy, kterými prošla, byly složité na dodržování v každodenním životě. S tímto programem shodila 50 kg a při tom necítila, že by se musela něčeho vzdát!

Jen se některé věci, díky systému telefonických konzultací upravily.

„Byla jsem zvyklá používat jídlo jako nástroj pro uklidnění a odměnu za celodenní shon“, říká Zuzana. Tady se mi ale podařilo přirozeně potlačit pocity hladu a chutí. Už tolik neprahne po nezdravé stravě – chipsech a sladkostech jako dříve. Bolesti hlavy zmizely a ve společnosti se cítí mnohem sebevědoměji. Navíc si opět užívá nakupování a zkoušení oblečení – absolutní opak k ženě, kterou byla a která se vyhýbala pohledu do zrcadla.“

Pokračovat k programu na hubnutí

Andrea, Přerov, 28let

Výsledky našich klientů

„S programem na hubnutí jsem začala loni na podzim. Domnívala jsem se, že jím zdravě a i přesto, že jsem do práce jezdila na kole, jsem začala pomalu, ale jistě přibývat na objemech a také na váze. Hledala jsem proto zdravý a bezpečný způsob hubnutí, abych byla znova v kondici. Zjistila jsem také, že mé jídlo bylo příliš bohaté na uhlohydráty a zároveň obsahovalo málo bílkovin, což znamenalo, že mám příliš mnoho Omega-6 mastných kyselin v těle a naopak nedostatek Omega-3 kyselin, jako tomu bývá u hyperaktivních dětí nebo u žen s poporodní depresí.

Díky tomuto skvělé programu jsem udělala několik jednoduchých změn a za pouhé 3 měsíce se má kondice a vitalita vrátily na takovou úroveň, jako tomu bylo v době před mým úrazem hlavy. To vše bez předepsaných léků na bolest a bez antidepresiv, na kterých trval můj lékař. Pravda je, že jsem během 5-ti let strávila mnoho času u odborných lékařů kvůli mým zdravotním problémům, které se po tomto úrazu hlavy objevily, ale nikdo z nich se mě nezeptal na mé stravovací návyky.

Za pouhé 3 týdny jsem zhubla 13 cm v pase! Nyní mám 68 cm a držím si to od Vánoc. Mám mnoho energie, stačí mi jen 6 hodin spánku. Předtím jsem potřebovala 12 hodin a ještě jsem se cítila unavená. Nyní mi cesta na kole do práce a zpět přijde snadná, cítím se lépe než v mých 15-ti letech, kdy jsem běhávala orientační běh.“

Jiří, Blansko, 53let

Výsledky našich klientů

Po 10-ti týdnech užívání jsem zhubnul 13kg. Cítím se opravdu lehčí, také jsem shodil několik centimetrů v pase. Cítím opravdu velký nárůst energie a vitality.Zvýšila se mi sebedůvěra a změna postavy a kondice mě inspirovaly k tomu, že jsem začal cvičit a jezdit na kole, abych dosáhl ještě lepších výsledků.

Moje žena Petra byla ohromena mými výsledky s hubnutím a samozřejmě i mí přátelé a lidé, s kterými přicházím pravidelně do kontaktu, si povšimli změny. Kombinace programu bohatého na mnoho živin spolu s programem pro výživu srdce mi výrazně pomohly upravit můj cholesterol a také dlouhotrvající problémy se zády. Musel jsem se každé ráno doslova „vykutálet“ z postele, udělat několik cviků, než jsem byl schopen se narovnat.

Také jsem se musel nadopovat IBALGINEM před a po tenise, který hraju 2x týdně. Nyní neberu žádný.

Prostě buďte vytrvalí a spolupracujte s Vaším poradcem. Opravdu mají na srdci Vaše přání. Nikdy nejste příliš mladí ani staří, abyste nemohli dosáhnout změny a dostat svoji váhu pod kontrolu, vytvarovat postavu a cítit se jednoduše skvěle. Jediná věc, která Vám může stát v cestě, jste VY SAMI...

Pokračovat k programu na hubnutí